Veřejné akce připravované na další měsíce

Významnější akce připravujeme delší dobu, takže je jejich termín znám s větším předstihem. Obvykle to jsou dálkové a turistické pochody, vícedenní akce či autobusové výlety.

Pozn.: Hlavní akce roku jsou zvýrazněny odlišným pozadím, podrobnosti o nich jsou na zvláštní stránce vyhrazené právě pro hlavní akce roku.

Akce připravované v současnosti
Druh Datum Popis
Lyžařská turistika Celodenní lyžařské výlety zejména do oblasti tzv. Čertovy hrbatiny (Jistebnicko) za příznivých sněhových podmínek (aktuálně na www.cebr.cz / Golf Klub…/ live kamera, informace o úpravě stop: Borotínsko 381 285 724, 724 189 516, Jistebnicko 736 612 672). V celé oblasti jsou značené a strojově upravované trasy a možnosti občerstvení. Nástupy na trasy zpravidla v žst. Střezimíř nebo Červený Újezd u Votic, dojezd do Tábora nebo žst. Božejovice. Trasy dle množství a kvality sněhu a počasí. Nabídka bude před víkendem posílána na známé e-mailové adresy. Další zájemce o nabídky je možno přidat do adresáře. Informace podá Josef Doležal, tel. 721 377 654.
Lyžařská turistika Lyžařské turistické trasy v přírodním parku Polánka a okolí.
Aktuální informace o stavu projetých stop, doporučených trasách, případně občerstvení na trasách budou na stránkách www.ospolanka.cz, podáme je rádi také telefonicky (777 683 815) nebo mailem (info@ospolanka.cz). Pokud budou dobré sněhové podmínky, bude zde vyhlášen také termín závodu v běhu na lyžích klasickou technikou – Polánka Cup, který pořádáme v Hartvíkově. Lída Dvořáková, Polánka, z.s.
Cykloturistika Cyklovýlety za příznivého počasí. Nabídka bude před víkendem posílána na známé e-mailové adresy. Další zájemce o nabídky je možno přidat do adresáře. Informace podá Josef Doležal, tel. 721 377 654.

V případě zájmu o některou z akcí se, prosím, seznamte s podmínkami účasti na akcích KČT Tábor.