panorama.jpg, 71kB

Přehrady v povodí Vltavy

prehrady.gif, 70kB České Údolí Džbán Hněvkovice Hostivař Hracholusky Humenice Husinec Choteboř Jiviny Jordán Kamýk Klabava Klíčava Kořensko Láz Lipno I Lipno II Lučina Němčice Nýrsko Obecnice Orlík Padrťské rybníky Pilská u Příbrami Pilská u Žďáru nad Sázavou Římov Sedlice Slapy Staviště Suchomasty Štěchovice Trnávka Velké Dářko Vrané nad Vltavou Záskalská Želivka Žlutice

Projekt popisující významnější přehrady na Vltavě a jejích přítocích zpracovala skupina studentů tříd 2.B, 2.C a 2.D Gymnázia Pierra de Coubertina Tábor v rámci výuky informatiky v roce 2014.

Návrh základní struktury webu, jeho logo a stylování vytvořil Patrik Mastil (2.D), ostatní studenti zpracovali jednotlivé přehrady Vltavské kaskády a další přehrady na Vltavě i jejích přítocích.

Upozornění: Tyto webové stránky jsou výsledkem čerstvě dokončeného webového projektu, je tedy možné, že v jejich obsahu bude ještě docházet ke změnám.

Případné připomínky a náměty k projektu buď zasílejte e-mailem, nebo je předejte přímo studentovi, který příslušnou část zpracoval.

Richard Černý